i co o nim myślisz
nie znając jego
tym staje się nikim
płot postawiony
to muszę zrozumieć
bez słowa miłego
a choćby dzień dobry
i tyle ludzi
w swoim czasie
żyje światami które mają
pod jednym dachem
czy na ulicach
kiedyś trza umrzeć
nie znając drugiego
wstaje słońce
śmiejąc się do nas
a my nie zauważamy
tego że życie
czy małe czy duże
jak i mikrokosmos
chcę jednego
po prostu trwać dalej