wtorek, 28 stycznia 2025

normalnych ludzi już nie ma gdzie się oni podziali bałagan w całym świecie wszyscy powariowali warczy ten na tego basior jak również Wadera wataha a może zgraja gdyż słów się już nie dobiera nic ja nie mam do wilka ponieważ wilk mądre zwierzę za to do człowiek zobaczę więcej uwierzę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TU MOŻNA KOMENTOWAĆ

#FeaturedPost1 h3 a:hover {color:#000!important;border-color:#000;} #FeaturedPost1 h3 {important;bor

dobra kobieto ach tyle dobroci  wszędy ozłacasz  a kto cię ozłoci  milości  co wrzechświecie kosmosu  i zamiast lepszego  gorszego ci losu  ...