środa, 4 marca 2026

oj wy  przylatujący z Omanu
a było o tym mówione 

żeby nie lecieć 

o czym mówił rząd 

ale wy swoje tam gdzie palmy 

bo sami je macie 

w tych zakutych łbach 

i kto to teraz pokryje 

my podatnicy 

a w Polsce tylne pięknych miejsc 

ja teraz nigdzie bym się nie wybierał 

gdyż wszędy linia frontu 

wyrwać te chwast 

czemu ich nie wyrywasz 

pomyslta za tym co jest teraz zagrożeniem 

pomyślta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TU MOŻNA KOMENTOWAĆ

#FeaturedPost1 h3 a:hover {color:#000!important;border-color:#000;} #FeaturedPost1 h3 {important;bor

a jakże tak w przemiany inne  że jesteś tym  czego ogarnąć nie potrafię  co wylazł ze skóry  i jak lisek bury  mając szyje żyrafie  gdzie wy...