środa, 15 kwietnia 2026

kiedyś byłem na wakacjach
i pamiętam który to był rok 

to też podkreślam 

wakacje ma uczeń

lub student 

itd 

ja również kiedyś miałem wakacje 

i jakoś nie przypominam sobie daty 

kiedy to było 

choćbym nie wiem jakbym swój umysł na prężył 

w nagrodę za zbieranie kartofli w PGR

z całą klasą 

płyną żem po Odrze 

bareczką sobie 

do Bytomia Odrzańskiego

i też nie pamiętam tego 

że fajnie było

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TU MOŻNA KOMENTOWAĆ

#FeaturedPost1 h3 a:hover {color:#000!important;border-color:#000;} #FeaturedPost1 h3 {important;bor

idzie sobie panna flora ano i okwieca pola  dzikie maki habry inne  oczywiście też powinne  w te polany  w te że łany  nie daj Boże  konkol ...