piątek, 26 czerwca 2026

ja piękna
no tak jestem piękna 

twarz pociągła 

nie okrągła 

acz oczywiście 

iż klepsydra w talii 

winko 

owszem 

nie tanie 

i gardzę tymi 

co w bramie piją 

patykiem pisane 

fikołki tak zwane 

co gadają 

że zaraz po takim wywraca się 

i siarą śmierdzi 

chętnie służę 

pójść na balety jakie 

z takowym panem    

ze złotą kartą

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TU MOŻNA KOMENTOWAĆ

#FeaturedPost1 h3 a:hover {color:#000!important;border-color:#000;} #FeaturedPost1 h3 {important;bor

dobra kobieto ach tyle dobroci  wszędy ozłacasz  a kto cię ozłoci  milości  co wrzechświecie kosmosu  i zamiast lepszego  gorszego ci losu  ...