sobota, 10 stycznia 2026

cicho mój wnuk
nasza wnuczka 

niczego złego nie zrobiła 

a my 

co żeśmy zrobili 

to dla ich dobra 

żeby łatwiej mieli w życiu 

nasz czas powoli już się kończy

pomimo tego chcemy być jeszcze 

przydatni i oby nas docenili za to 

co zrobimy dla nich 

nie nazywając rzeczy po imieniu 

cicho bo my już odchodzimy 

.

jedno po drugim i czy jeszcze kochać będą za to żeśmy odeszli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TU MOŻNA KOMENTOWAĆ

#FeaturedPost1 h3 a:hover {color:#000!important;border-color:#000;} #FeaturedPost1 h3 {important;bor

dobra kobieto ach tyle dobroci  wszędy ozłacasz  a kto cię ozłoci  milości  co wrzechświecie kosmosu  i zamiast lepszego  gorszego ci losu  ...